मेरो भर्जिन तोडिदा त्यति बेला मेरो उमेर त्यस्तै १६ भयेको थियो होला मजा आएको थियो
यस वेबसाईटमा पोस्ट हुने सम्पूर्ण कथा तथा बिषयवस्तु कल्पनिक हुन् , कुनै पेसा , मान्छे , धर्म , समन्धलाई असर पुराउन लेखिएको होइन । अनी कुनै ठाउँ , वर्ग , जाती लाई हानी पुराउन खोजिएको पनि हैन । कसैको जिन्दगीमा मेल खान गए मात्र सम्योग हुनेछ । यदी कसैलाई चोट पर्न गएमा माफ गरिदिनु हुन अनुरोध गर्दछौ। अनी यो वेबसाईट मा भएका सम्पूर्ण कथा हरु १८ बर्ष भन्दा माथिका दर्सक हरुको लागि मात्र हो । त्यो भन्दा कम उमेर हुने हरुले कृपया नहेरिदिनु होला । साथै अरु धेरै कथा पढ्न हाम्रो वेबसाईट www.merokatha.site आफ्नो कम्प्युटर बाट हेर्न सक्नु हुनेछ र मोबाईल बाट Slide गरेर अर्को कथा पढ्न सकिने छ । कसैसँग यस्तै कथा भएमा

साथै योन कथा लेखेर घर बसी बसी महिना को ३० हजार कमाउन चाहनु हुन्छ भनी हामीलाई संपर्क गर्नुहोस् । तपाईंले मेरो facebook पेज Surakshya Poudel या हाम्रो ईमेल enepali.info @ gmail.com मा पनि संपर्क गर्न सक्नु हुन्छ । कथाका बिषयवस्तु हरु कल्पनिक हुनुपर्ने छ साथै कथा नेपाली फन्ट मा हुनु पर्नेछ । कम्तिमा पनि ५०० शब्द अनिवार्य हुनु पर्नेछ । कुनै पनि वर्ग, धर्म तथा जातीलाई कथाको बिषयवस्तुले असर गर्नु हुँदैन । दिन मा कम्तिमा ५ वटा कथा लेख्नु पर्नेछ । जती धेरै कथा लेख्न सकियो त्यती धेरै तलबको बेवस्ता गरिएको छ । दिन को एउटा कथा पनि पठाउन सकिन्छ । एउटा कथालाई कम्तीमा १०० रुपैयाँ दिइने छ । कथा कुनै पनि वेबसाईट बाट कपि गरेको हुनु हुँदैन । कपि गरिएको कथा बाट हामीलाई कुनै पनि आम्दानी हुँदैन । त्यसैले कथा लेख्दा आफ्नो क्षमता प्रयोग गर्नुहोला । जस्ले काम गर्न चाहनु हुन्छ कृपया एउटा आफ्नो कथा शाहीत फोन नम्बर मेल गर्नुहोला । हामीले कथाको बिषय वस्तु हेरेर तपाईंलाई संपर्क गर्ने छौ ।

त्यति बेला मेरो उमेर त्यस्तै १६ भयेको थियो होला। घरमा म यक्लि छोरि हुनाले घरको रेखदेख सबै म नै गर्थे। म बिहान बिहान पढ्न जान्थे। बाकि दिन् भरि नै घरमा हुन्थे। ममि ड्याडि पनि दिनमा नै कुनै सरकारि आफिस मा काम गर्नु हुन्थ्यो। हाम्रो घरको काम मा सहयोग गर्न गाउ बाट १ बर्श पहिले बाबा ले १० बर्सहो यक जना केटा लेराउनु भाको थियो। केटाको उमेर सानि नै भये पनि उस्को जिउ डाल सपृ सकेको थियो। केटा पनि दिउसो स्कुल जान्थ्यो म बिहान कलेज जान्थे। हाम्रो भेट प्राय बेलुका नै हुन्थ्यो । उस्ले मलाई दिदि भनेर बोलाउथ्यो र मसङ कुनै हिचकिचहट बोल्चाल गरि रहन्थ्यो। बानि ब्याभार बच्चा जस्तो नै थियो। जेठ महिनाको १ दिन को कुरा हो , म आफ्नो कोठाभित्र पढ्न बसेकि थिएं । दिउँसोको त्यस्तै साढे बार बजेको हुंदो हो ।

बाहिर लागेको चर्को घामले रुखविरुवाका पातहरु लल्याकलुलुक भएर ओईलिएका थिए । थोपै हावा नचलेर बसिनसक्नु भएको थियो मेरो कोठा अझ त्यसमाथी माथीबाट जस्ताको छानो तातिएर पग्लेला झैं भएको । त्यो उखुम गर्मीमा म किताब खोलेर त बसेकि थिएं तर पढाईमा भने पटक्कै मन थिएन । बैसाख जेठको गर्मीमा केटीहरुलाई कुखुरा पालुं कि पोईला जाउं जस्तो हुन्छ भन्थे सांच्चै त्यस्तै भएको थियो मलाई । कोठाभित्र गुम्सिएर म अनेक रंगीन कल्पनामा डुब्दै थिएं । मेरो शरिरमा पातलो सुतीको म्याक्सी मात्र थियो । म्याक्सीभित्र पेण्टी र ब्रा फुकालेर मिल्काई सकेकि थिएं । एक त गर्मीले गर्दा शरिरमा टाँसिने कपडाहरु लगाउनै नसकिने त्यसमाथी यसरी रोम रोम रोमाञ्चित हुने कल्पनाको रंगीन संसारमा डुब्दा मलाई त्यस्ता कपडाहरुले अवरोध खडा गरेको महसुस हुने गर्छ । पढ्नको लागी खोलेको किताब खुल्लै मेरो पेटमाथी घोप्टो परेर नाईटोमा मुख जोतिरहेको थियो ।

म यौटा हातले म्याक्सी माथी बाटै आफ्नै छाती खेलाईरहेकि थिएं । मलाई आफैंले छाती खेलाउंदा थोरै दुख्ने गरेर स्तनको मुण्टो निचार्यो भने आनन्द लाग्छ – त्यसैले पनि होला मेरो छातीको गोलाई र स्तनको मुण्टो निक्कै सप्रेको निबुवा जस्तो ठुलो ठुलो भएको । म उत्तानो परेर बिछ्यौनामा मडारिईरहेकि थिएं । मडारिने क्रममा तलबाट म्याक्सी सुर्किईएर पेट सम्म आएको थियो । म अर्को हातले भने बाक्लिएर कालो हुंदै जाने क्रममा भएका रहर लाग्दा योनिक्षेत्रका रौंहरु मुसार्दै थिएं । वाताबरणमा भएको गर्मी र मेरो रंगीन कल्पनाले उमारेको जोसको संमिश्रणले गर्दा मलाई मेरो योनि भित्रबाट ज्वालामुखी विष्फोटन भएर लाभाहरु छरिन्छ कि जस्तै लाग्दैथियो

। विष्फोटनकै संकेत स्वरुप मेरो योनिको मुखभागबाट निस्किएको चिल्लो चिप्लो पदार्थ मेरो हातले स्पर्स गर्दै थिय। त्यतिकै मा ढोका बाहिर बाट त्यो केटा दिदि भन्दै बोलाउन थाल्यो। म थोरै सम्हालियर बाहिर निक्ले र सोधे किन आज १२ बजे नै स्कुल बाट फर्केको? आज स्कुलमा हड्ताल छ भयेर चाडै नै आउनु परेको कुरा सुनायो।। मेरो जवानि को जोस अझ नि कम भको थियेन त्यो केटा लाई मित्र लगेर फटा फट म सङग चिकाई हलु जस्तो लग्दै थियो। तर फेरि केटा लाई थाहा छ कि छैन , फेरि के भन्ने हो भनेर मैले तुरुन्त केहि भन्न अनि गर्न पनि सकिन।

मैले भने उस्लाई जा फ्रेस भयेर आइज सङै फिल्म हेर्नु पर्छ। उ ५ मिनट म नै नुहायेर आयो। हल्फ पाईन्ट र टिसर्ट लगायर आयेको रहेछ। हामि डुबै मेरो ओछ्यान मा पल्टेउ। मैले ल्यापटप चोलेर सिधै ब्लु फिल्म लगाये र सोधे कहिले यस्तो गरेको छ भन्दै त्यो केटा लाई सोधे? उस्ले नाई भन्दै हेर्न थल्यो। ब्लु फिल्म मा पुति चाटेको लाडो चुसेको अनि बिस्तारै चिक्न थालेको सिन हेर्दा सम्म मैले खप्न नै सकिन र फिल्म बन्द गर्दै उसलाई जबर्जस्ति मैले भने त लाई पनि गर्न मन् छ उस्ले पहिला त नाई भन्दै थियो मैले नै उस्को हाल्फ पाईन्ट खोलेर सुताउदै उस्को सानो भाई खेलाउन थाले। उस्लाई पहिला त धेरै काउकुति लागेको रहेछ बिस्तारै उ मजा लिन थाले जस्तो गर्न थल्यो। केहि बेर पछि उस्को सानि तुरि पनि ठन्केर ७ इन्चि जति लामो भयो। उस्को लाडो को टुप्पो को छाला पनि फर्केको रहेन छ मैले बिस्तारै फर्काई दिय। उस्लाई झन धेरै काउकुति तथा थोरै दुख्दै रहेछ। मैले केहि हुदैन भनेर उस्को लाडो चुस्न थाले।

उ अझ उफृन थाल्यो। मैले निकै बेर चुसे पछि उस्लाई सबै कुराको मजा आउन थलेको थियो भने मलैई भने खपि नसक्नु भयेको थियो। अब तेरो पालि भनेर म मेरो प्यन्टि फुकल्दै उस्को टाउको समातेर मेरो पुति तिर लगाउन थाले। पहिला त के गर्ने भन्दै थियो मैले भने फिल्म मा जस्तै चाट न भने उस्ले पहिला त घिन मने जस्त गरि चट्दै थियो तर पछि त मजाले ल्याप ल्याप चाट्न थाल्यो। केहि बेर चाटे पछि मैले नै उस्को लाडो चुस्न थाले र मेरो दुध माड्न लगाये। यो कर्म केहि बेर् चले पछि मैले नै उस्लाई चिक्न भने उस्को लाडो डन्डा जस्तो खडा भयेको थियो । उ म मथि चढ्यो। उस्ले आफै मेरो पुतिमा लाडो घुसाउन नै सकेन। कहिले दाया कहिले बाया यस्तै यता उता उस्को लाडो चिप्लि रह्यो। आखिर मा मैले नै १ हात ले उस्को लाडो समति दोश्रो हातले पुतिको मुख फैलायेर पुतिको मुख मा लाडो राखे। अनि उसलाई बल गरेर धकल्न लगाये। उस्ले पनि बल लगयेर धक्का दियो।

बल्ल्ल पुतिमा लाडो पस्यो। खुब् मजा आयो। पैला त उस्ले लाडो पुति भित्र नै रखि रह्यो नि १ -२ मिनेट पछि मैले नै भने आगडि पछडि गर्न भनेर। उस्को लाडोको टुप्पो मा धेरै काउकुति लागेको र तातो भयेको कुरा गर्दै थियो उस्ले। मैले जे भये पनि आफै ले पनि तल बाट भये पनि पुति तल माथि गर्दै थिये। करिब आधा घन्टा चिके पछि मेरो माल झरेको जस्तो भयो। तर त्यो केटाको केहि पनि भयेको थियेन। मलाई त्यति बखत चिकन पुगेको ले उस्को लाडो मेरो पुति बाट झिकिदिय तर बिचरा को लाडो यक्दम थन्केको थन्केइ थियो। मैले उस्को लाडो केहिबेर चुसे तर पनि केहि झरेन । उस्ले भन्दै थियो कि उस्को लाडो फुट्ला जस्तो रन्केको छ। मैले सम्झे यो केटाले आज सम्म आफ्नो माल झारेको रैनछ। यक पटक पनि बिर्य नझरेको वा यक पटक पनि हस्थ मैथुन नगरेको केटा हरुको लाडो खालि ठन्केको ठन्कै गर्ने रहेछ। मलाई समस्या पर्यो अब यसको लाडो कसरि सुताउने?

मैले आइडिया निकाले उस्लाई चिसो पानि ले नुहाई दिय। बल्ल त्यसको लाडो थन्कन छोड्यो। बिचरा लाई लाडो बाट फुसि झार्ने तरिका पनि थाहा रहेनछ। मैले पनि ब्लु फिल्म मा खलि चिकेको मात्रै देखायकि थिय। माल झारेको देखयेको थिईन। त्यो दिन मैले २ पटक शम्म त्यो केटालाई चिकया तर पनि केटाको माल झरेन। त्यस्तै ३-४ दिन मैले त्यो केटा लाई चिकाये। आफुलाई नपुगुन् जेल शम्म कहिले काहि त १ घन्ट्टा शम्म पनि चिके होला तर केटाको लाडो ठाडो को ठाडो नै भै रहन्थ्यो। चिसो पनि ले धोय पछि मात्रै उस्को लाडो सानो हुन्थ्यो। मैले १ दिन उस्लाई पुरा ब्लु फिल्म देखाई दिय। फिल्म मा चिकि सके पछि लाडो बाटा फुसिको पिचकरि निस्केको पनि देख्यो केटो ले।

अब भने माल झार्न सिक्ला जस्तो लागेर मैले भने यस्तो माल आउन लाग्यो भने पुति बाट लाडो झिकि हल्नु पर्छ है। उस्ले हुन्छ भन्दै चिक्यो त्यो दिन पनि। तर त्यो दिन पनि उस्ले माल झार्न सकेन। येस्तै हामि दिनमा ३-४ चोटि चिक्दा पनि उस्को माल झर्न सकेको थियेन। यसमा उस्ल्लैइ धेरै पिडा भयेको थियो भने मलाई धेरै मोज। किनकि उस्को लाडो जटि बेला पनि सार्हो नै हुन्थ्यो। १५ दिन पछि को कुरा हो त्यो दिन हमिले दोश्रो पटक चिक्दै थियोउ केटो पनि यक्सपर्ट भयेको थियो मस्त आधा घन्टा देखि चिक्दै थियो यक्कसि लाडो पुति बाट झिकेर हल्लाउन थल्यो।। ओहो पहिलो पटक को भर्जिन फुसि मेरो मुख भरि नै झरिदियो। मस्त बस्ना दार फुसि सङै मैले उस्को लडो पनि चुसि दिये । बल्ल उस्को लाडो आफै सिथिल भयो।

मैले काकीको मलिश गर्न सुरु गरे। काकीको कुर्ता माथि फर्केको थियो।

यो तेतिखेर को घटना हो जुनबेला मैले एस.एल.सी एक्जाम दियी सकेको थिए। मेरो उमेर १७ वएको थियो। बुवा आमा ले मलाई काकी कहाँ ६ुत्ती बितौन जने वन्नुवयो। काका को घर चितवन म थियो। म पनि चितवन घुम्ने बिचार ले खुशी थिए। चितवन म पुग्द खेरी मलाई काका र काकी को माया खुब मिल्यो नमिलोस पनि कसरी मेरो काका मेरो बुवा को शाहओदर कन्६ो भाई हुनुहुन्थ्यो। म काका काकी लाई अंकल आन्टी वन्थे। आन्टी को उमेर ४० को हुदो हो तर पनि आन्टी निकै राम्री हुनुहुन्थ्यो। आन्टी अलिकती काली वयता पनि क्रीम ले गोरी लग्थ्यो।

झत्त हेर्दा ३० साल कि जस्तो लाग्दथ्यो शायद आन्टी ले कुर्त सुरुवल लगाउनले होल जवन देखिनु वको।ुहको तीन सन्तान वैसकेक थिए र हर सन्तान को २ साल जन्मा अन्तर थियो। हामी सव माथि च्याट म सुत्ने गर्थ्योउ त्यहाँ गर्मी को करण ले। कारीव बिहान् ४ बजे मेरो निन्द्रा खुल्थ्यो र तेतिखेर अली चिसो हुनाले म तल कोठा म आएर सुत्ने गर्थे। म अंकल कहाँ पुगेको कारीव ५ दिन पुगेको थियो। सव कुर नोर्मल थियो। (शुबी सिते)एक बिहान् को कुर हो। म सधैं झै बिहान् ४ एम म तल कोठामा सुत्न झरे। आन्टी पनि त्यो बिहान् म सगै झर्नु वयो। हामी दुबइ तल को कोठा म सुत्न आयोउ। काकी ले मलाई माया ले आफ्नो शरीर मलिश गर्न वन्नु वयो। यो काकी को बनी नै थियो। सुत्नु अघी उन्लाई कुनै सोर व ६ोरी ले हैन वने काका ले वएपनी मलिश गर्दिनु पर्थ्यो। मैले हुन्६ आन्टी वने।

काकी लम्पसर परेर सुत्नु वयो।(इन्केस्त साईट)। मैले काकी को मलिश गर्न सुरु गरे। काकी को कुर्त माथि फर्केको थियो। म अचम्म म परे काकी को सुरुवल उहको पुती नेर फतेको रहे६अ। काकी ले पन्तएे पनि लगाउनु वएको रहेन६अ। मैले कालो रौले झ्यप झ्यप्ती वारीएको काकी को कालो पुती देखे। पुती देख्ने बितिक्कै मेरो लदो पनि थन्कियो। मैले पातलो सुरुवल म काकी को गड मुसर्दै उहालैइ मलिश गर्दै थिए तर मेरो ध्यान कालो देखिएको काकी को कालो पुती म थियो”औन्ती कहाँ कहाँ मलिश गरिदिउ?” मैले सोधे। काकी आरम ले बोल्नु वयो।”पुर शरीर म गरिदे बाबु” मैले काकी को सप्र म पनि मलिश गर्न थाले।

एउटा कुर मलाई काकी को कालो पुती ६ुन मन लगेको थियो। कैले कही म काकी को कालो पुती को रौ ६ुन पुग्थे(शुबि)।तर काकी लाई पत्तो हुँदैनथ्यो। म काकी को पुती वारी पारी सुम्सुम्यौदै मलिश गर्दै थिए। काकी पनि मस्त हुनु वएको थियो।ककी ले वन्नु वयो”पख है बाबु म पेत को बल म घोप्तो पारी सुत्६ु, अनी मेरो गड धद म मलिश गरिदे है” मैले हुन्६ वने र इदे ले वने” आन्टी तपाईं सिरनी लाई पेत मुनी राख्नुस् जस्ले गर्द तपाईं को गड बेद म तसिदैन र म आरम ले मलिश गर्न सक्६ु” मेरो इदे उहको कालो पुती को निसन म केन्द्रित थियो। काकी ले तेसै गर्नु वयो। म काकी को गड बिच म पो बसे। काकी को कालो पुती मजले देखियो।

मैले मलिश को बहन म काकी को पुतिमा अलिकती औंला घुसए। काकी को पुती रसिलो वैसकेको रहे६अ। मैले आफ्नो कट्टु खोलेर आफ्नो बिशाल लदो निकले। अनी बिस्तारै काकी को कालो पुती लाई निसन बनाउदै काकी तिर मलिश गर्न धल्किए। मेरो लदो काकी को कालो पुती नजिक थियो। मैले काकी को धद मलिश गर्दै बिस्तारै लदो लाई काकी को पुती तिर धकेले। काकी को पुती रसिलो र गिलो वएको ले मेरो लदो को तेप्रो ६िर्यो। काकी अलिकती कप्नु वयो अनी बोल्नु वो”के गरेको बाबु?” मैले काकी को सुरुवल फतेको र त्यहाँ बाट काकी को कालो माल देखिएको अनी आफ्नो लिङ सन्केर एक्दुम उत्तेजित वएको सव वने। अनी काकी लाई बिन्ती गरे”प्लेअसे आन्टी! तपाईं को देखेप६ी मलाई नियन्त्रन गर्नै गर्हो वयो।” काकी लाई म पर्ती दाँया लाग्यो य जवन लदो को धक्क खान मन लाग्यो य उहको कालो पुती चिलयो खै कुन्नी वन्नु वयो” सिरनी पेत म राख्नु वन्द मलाई सन्क लगेथ्यो जे होश बाबु यो कुर कसैलाई नवन्नु।” मैले हुन्६ आन्टी वने।

अनी काकी लाई चिक्न थाले। मेरो लदो काकी को पुती वित्र पुर घुसे पनि तीन बाचा कि माउ मेरी काकी को कालो पुती म तिघ्त नै वएको थियो। मैले प६अदी बाट एसै गरी काकी को कालो पुती चिके। उहको पेत मुनी सिरनी हुनाले मलाई चिक्न सजिलो वएको थियो। हसो उथ्ने कुर के वने मैले काकी को सुरुवल पनि नखोली काकी को सुरुवल फतेको थौमा लदो लगेर उहको पुती प६अदी बाट नै चिकेर बिर्य निकले। काकी को पुती ले पनि बिर्य निकल्यो। टेश बेला काकी लाई मेरो लदो खुब मन पर्‍यो”बाबु को त खतरा रहे६ हतियर” काकी मुस्कौदै बोल्नु वयो”एती ठुलो पनि हुन्६ भन्ने सोछेकी थिन, हेर्दा सानो हुनुहुन्६ तर हतियर काका को वन्द ठुलो” काकी ले आफ्नो बेद म बिर्य पुषनु वयो र पुती पनि सफ गर्नु वयो।

मैले पनि वने”तपै को माल अझ पनि तिघ्त रहे६अ। कती सरो रौ हो ! एक्दुम कालो देखिने, मलाई खुब मन पर्‍यो आन्टी तपाईंको कालो माल” तेस बिहान् प६ी हर बिहान् मैले एसै गरी खुलेर काकी लाई चिके। अझ पनि म वकतिओन मनाउन काकी कहाँ नै जन्६ु। बिशेष गरी काका घर म नहुँदा मलाई जन मन लग्६ किन कि मलाई काकी सग रात वर रास लीला गर्न मन लग्६अ।

रक्सिको मात अनी भाउजुको साथ… अनि त्यो रात धेरै मजा आयो
यस वेबसाईटमा पोस्ट हुने सम्पूर्ण कथा तथा बिषयवस्तु कल्पनिक हुन् , कुनै पेसा , मान्छे , धर्म , समन्धलाई असर पुराउन लेखिएको होइन । अनी कुनै ठाउँ , वर्ग , जाती लाई हानी पुराउन खोजिएको पनि हैन । कसैको जिन्दगीमा मेल खान गए मात्र सम्योग हुनेछ । यदी कसैलाई चोट पर्न गएमा माफ गरिदिनु हुन अनुरोध गर्दछौ। अनी यो वेबसाईट मा भएका सम्पूर्ण कथा हरु १८ बर्ष भन्दा माथिका दर्सक हरुको लागि मात्र हो । त्यो भन्दा कम उमेर हुने हरुले कृपया नहेरिदिनु होला । साथै अरु धेरै कथा पढ्न हाम्रो वेबसाईट www.merokatha.site आफ्नो कम्प्युटर बाट हेर्न सक्नु हुनेछ र मोबाईल बाट Slide गरेर अर्को कथा पढ्न सकिने छ । कसैसँग यस्तै कथा भएमा

साथै योन कथा लेखेर घर बसी बसी महिना को ३० हजार कमाउन चाहनु हुन्छ भनी हामीलाई संपर्क गर्नुहोस् । तपाईंले मेरो facebook पेज Surakshya Poudel या हाम्रो ईमेल enepali.info @ gmail.com मा पनि संपर्क गर्न सक्नु हुन्छ । कथाका बिषयवस्तु हरु कल्पनिक हुनुपर्ने छ साथै कथा नेपाली फन्ट मा हुनु पर्नेछ । कम्तिमा पनि ५०० शब्द अनिवार्य हुनु पर्नेछ । कुनै पनि वर्ग, धर्म तथा जातीलाई कथाको बिषयवस्तुले असर गर्नु हुँदैन । दिन मा कम्तिमा ५ वटा कथा लेख्नु पर्नेछ । जती धेरै कथा लेख्न सकियो त्यती धेरै तलबको बेवस्ता गरिएको छ । दिन को एउटा कथा पनि पठाउन सकिन्छ । एउटा कथालाई कम्तीमा १०० रुपैयाँ दिइने छ । कथा कुनै पनि वेबसाईट बाट कपि गरेको हुनु हुँदैन । कपि गरिएको कथा बाट हामीलाई कुनै पनि आम्दानी हुँदैन । त्यसैले कथा लेख्दा आफ्नो क्षमता प्रयोग गर्नुहोला । जस्ले काम गर्न चाहनु हुन्छ कृपया एउटा आफ्नो कथा शाहीत फोन नम्बर मेल गर्नुहोला । हामीले कथाको बिषय वस्तु हेरेर तपाईंलाई संपर्क गर्ने छौ ।

सधै जस्तो घर परिवार को कुरा भयो भाउजुलाई पनि अलि अलि रक्सि लागिसकेको थियो उहाले आफ्नो दुख सुख भन्न थाल्नु भो | कुरामा कुरा चल्दै गयो उहाले हास्दै खै मेरो बुडो त म संग सुत्न पनि मान्दैन के म त्यस्ती भैसके बाबु भन्नु भो ? मैले के भन्नु भाको भाउजु दुइटा बच्चाको आमा रे यस्तो भर्भराउदो हुनुहुन्छ तपाइलाई कसले हेर्दैन भने -खै हप्तामा एकचोटी आउछन मतलबी गर्दैनन् भनिन मैले तपाई लाइ त्यस्तो लागेको होला भने अनि उनले थपिन खै उसको शरीर चै शरीर मेरो शरीर चै शरीर हैन | शुक्रबार आउछ रक्सि खान्छ आफु न अघाउन्जेल खेल्छ अनि सुत्छ | भाउजु अलि झांगिए जस्तो गरीर भनिन लुम्लेमा अर्की राखेको छ रे सुन्छु |म बाट त्यै भएर आन्दा पाउन छोड्यो | म के भनु सोच्न थाले |

के म बुडि देखिन्छु भनेर भाउजु उठिन | उनको नाइट सुट लाइ मैले बल्ल याद गरे उनि आफ्नो कामुक लुगा आफु कस्ती देखिन्छु भनेर सोद्दै थिन | मैले भाउजु सारै सेक्सी देखिनु हुन्छ भने | र बस्नु न भाउजु किन उठेको भनेर उनको हात ताने \ रक्सि लागेको उनको शरीर ढल्मलिदै म माथि लड्यो उनि मेरो काखमा आइपुगिन उनको र मेरो अनुहार आमने सामने थियो | अनायासै उनले दुवै हातले मेरो टाउको समायिन र मलाइ किस खान निम्ता दिन | म पनि रक्सीको अर्धचेतन अवस्थामा उनको त्यो आग्रहलाई स्वीकार गर्दै साथ् दिन पुगे | उनको चुम्बनले स्पष्ट भन्थ्यो उनि भोकाएकी बाघ हुन् | बहिनि बिर्साउने किस गरिन उनले| उनि अझै मेरो काखमा थिन किस गर्दै मैले उनको दुदु समाते उनि मलाइ खुला स्वागत गर्दै थिन |मैले नाइट सुटको डोरी खोले |जालीदार कट्टु अनि त्यसकै सेटको ब्रा |

प्रतिकृया दिनुहोस

सम्बन्धित समाचार